اطلاعات
مدير عامل / manager
آرشیو عکسهای یادگاری مهندسین
همکاران ما از ابتدا تاکنون
واحد کوپا آرمه
پروژه های اجرا شده
معماری و معماران
کارآموزان کوپاساز شمال

گروه های مطالب
پند و اندرز بزرگان
مدیران موفق و برندهای موفق
پیام های بازرگانی صنعت ساختمان sms
عکاسی معماری
معماری و معماران
معرفی معماران
مدیریت کسب و کار (DBA)
معماری ایرانی
کتاب های معماری
معماری و محوطه سازی
دکوراسیون داخلی
آثار باستاني و مناظر مازندران
اخبار استان و کشور
تازه های تکنولوژی و اخبار مهندسي
استاندارهای فنی و مهندسی
کتاب های مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مجلات مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مقالات مربوط به مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
پروژه های اجرا شده
کوپاساز شمال - حامی شطرنج نکا
معرفي استادکاران و صنایع مربوط به ساختمان
معرفي دفاتر مهندسين ساري
انبوه سازان مسكن مازندران

پیوند ها
كانون مهندسين ساري
سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران
انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان مازندران
برق منطقه اي مازندران
استانداري مازندران
پايگاه جامع اطلاعات و فروش كتاب ايران
انتشارات كيان رايانه
موسسه مدیریت پروژه آریانا
بانک جامع مهندسی صنایع و مدیریت ایران - بتسا
اداره کل هواشناسی استان مازندران
مرکز عمران ایران
نظام فنی و اجرایی کشور
روستای زیبای آتنی /ساری/ مازندران
کانون مهندسین قائمشهر
شرکت شهرکهای صنعتی مازندران
سازمان نظام مهندسي ساختمان مازندران
سامانه تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرائی
معمارشیتکت
گروه معماری ساینار
باشگاه رفاهی مهندسین کشور
شهر رینه پایتخت گردشگری و جاذبه طبیعی و توریستی ایران می شود

شهری با 47 سال قدمت شهر شدن متأسفانه از توانایی ها و پتانسیل های آن در حد کمال و مطلوب استفاده نمی شود. شهردار رینه لاریجان به وجود قله دماوند سمبل ایران و ایرانی در این شهر اشاره کرد و گفت: رینه نزدیکترین شهر به قله دماوند و دارای بهترین آب معدنی در ایران در داخل محدوده قانونی خود به جایگاه واقعی خود نرسید و بر این اساس مجموعه عوامل شهرداری و شورای اسلامی شهر رینه اساس کار را بر پتانسیل اصلی رینه یعنی جاذبه گردشگری و توریستی قرار دادیم.

 
علی داوودی افزود: چون شهر رینه به جز یک معدن پوکه درآمد  ما بنا داریم با ارائه طرحهای گردشگری و توریستی و کوهنوردی رینه را بعنوان پایتخت گردشگری و جاذبه توریستی در ایران معرفی کنیم و در این راه نگاه باید نگاه ملی باشد تا به اهداف و برنامه های خود برسیم. وی خاطرنشان کرد: طرح پایلوت گردشگری از ابتدا تا انتها تدوین و گردآوری شده است و مهمترین ضعف در این مورد ارائه تبلیغات لازم و اساسی در این مورد می باشد. شهردار رینه تنها راه حمایت طرح گردشگری این شهر را حذف بوروکراسی اداری استان و حمایت مسوولین رده بالا از شهرداری و شورای شهر بیان نمود و اظهار داشت: از تلاشهای شهرداران سابق شهر رینه در انجام کارهای عمران و خدمات شهری بویژه پناهی و نیز اعضای شورای اسلامی شهر منصور نژاد رییس شورا، سالاری، صادقی راد و سایر عزیزان قدردانی می کنم چرا که بدون تعامل شهردار و شورای نمی توان به آینده طرح جامع شهر رینه خوش بین بود. عضو شورای شهررینه گفت: شهر رینه بعنوان مرتفع ترین شهر ایران با 42 شهید سر افراز فقط 80 کیلومتر تا پایتخت ایران فاصله دارد و ما باید با سرمایه گذاری و تعامل با سرمایه گذاران داخلی و حتی خارجی رینه و قله دماوند را به دنیا معرفی کنیم.
سالاری به جاذبه های دیدنی قله دماوند اشاره کرد و افزود: باید با فدراسیون کوهنوردی هماهنگی انجام شود تا کوهنوردان با امنیت و آرامش بیشتری به قله صعود کنند و روند کار بدین صورت نباشد که درآمد حاصل از کوهنوردی صرفا به جیب فدراسیون برود و خدمات آن بر عهده شهرداری رینه باشد. وی تصریح کرد: شهرداری رینه با حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست قله دماوند در جهت حفظ این مکان تلاش می کند و حتی با ارائه امکانات بهداشتی و خدماتی در مسیر قله و مسدود نموده جاده معروف به گوسفند سرا و نیز احداث پارکینگ جهت رفاه حال کوهنوردان، اجازه تعرض و تخریب در محدوده قله دماوند را به هیچ کسی نمی دهد. منصور نژاد رییس شورای اسلامی شهر رینه نیز با گلایه از مسوولین استانی و کشوری گفت: درآمد استان مازندران از بابت گردشگری و توریست می تواند با درآمد نفت برابری کند و مسوولین بلندپایه نظام و استان باید همکاری لازم را داشته باشد تا به اهداف بلند خود برسیم.
 


 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کوپاساز شمال میباشد .

طراحی توسط : w3school.ir