اطلاعات
مدير عامل / manager
آرشیو عکسهای یادگاری مهندسین
همکاران ما از ابتدا تاکنون
واحد کوپا آرمه
پروژه های اجرا شده
معماری و معماران
کارآموزان کوپاساز شمال

گروه های مطالب
پند و اندرز بزرگان
مدیران موفق و برندهای موفق
پیام های بازرگانی صنعت ساختمان sms
عکاسی معماری
معماری و معماران
معرفی معماران
مدیریت کسب و کار (DBA)
معماری ایرانی
کتاب های معماری
معماری و محوطه سازی
دکوراسیون داخلی
آثار باستاني و مناظر مازندران
اخبار استان و کشور
تازه های تکنولوژی و اخبار مهندسي
استاندارهای فنی و مهندسی
کتاب های مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مجلات مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مقالات مربوط به مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
پروژه های اجرا شده
کوپاساز شمال - حامی شطرنج نکا
معرفي استادکاران و صنایع مربوط به ساختمان
معرفي دفاتر مهندسين ساري
انبوه سازان مسكن مازندران

پیوند ها
كانون مهندسين ساري
سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران
انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان مازندران
برق منطقه اي مازندران
استانداري مازندران
پايگاه جامع اطلاعات و فروش كتاب ايران
انتشارات كيان رايانه
موسسه مدیریت پروژه آریانا
بانک جامع مهندسی صنایع و مدیریت ایران - بتسا
اداره کل هواشناسی استان مازندران
مرکز عمران ایران
نظام فنی و اجرایی کشور
روستای زیبای آتنی /ساری/ مازندران
کانون مهندسین قائمشهر
شرکت شهرکهای صنعتی مازندران
سازمان نظام مهندسي ساختمان مازندران
سامانه تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرائی
معمارشیتکت
گروه معماری ساینار
باشگاه رفاهی مهندسین کشور
محتوی دوره DBA

دانش پذیران با گذراندن این دوره کاربردی مهارتی در موقعیتهای مالی، مهارت آنالیز و ارزیابی های مالی، مدیریت ریسک، مقدمات سرمایه گذاری و تصمیم گیرهای مالی در دنیای تجارت، آشنایی با مارکتهای مالی، مدیریت مالی ،کارآفرینی را خواهند آموخت.

 

DBA محتوی دوره:

1- مدیریت مالی پیشرفته و سرمایه گذاری:

دانش پذیران با گذراندن این دوره کاربردی مهارتیدر موقعیتهای مالی، مهارت آنالیز و ارزیابی های مالی، مدیریت ریسک، مقدمات سرمایه گذاری و تصمیم گیرهای مالی در دنیای تجارت، آشنایی با مارکتهای مالی، مدیریت مالی ،کارآفرینی را خواهند آموخت.

2_رفتارسازمانی و منابع انسانی پیشرفته :

مدیریت منابع انسانی، استراتژی مدیریت منابع انسانی و منابع انسانی توسعه یافته مباحث مطروحه در این دوره است. دانشپذیران با تغییر برنامه ریزی، مدیریت اجرایی و برنامه ریزی و تحقیقات مربوطه به این مباحث آشنا می شوند. همچنین درک مفاهیم تئوریهای مدیریتی، ارتباطات انسانی و نگرش سیستمی و تئوری های بحران، توانمندی آنها در طراحی، تصمیم گیری و برنامه ریزی مدرن و مؤثر سازمان افزایش خواهد یافت

3- مدیریت خلاقیت و تغییر :

اهداف این دوره عبارتند از ؛

dba ایجاد خلاقیت در افراد

dbaآموزش ویادگیری مهارتهای بازی در کسب و کار

dbaدرک و ارائه تعریف مناسب از پیشامدهای قابل انتظار

dba تبدیل اشتباهات رایج در کسب و کار به فرصت هایی برای یادگیری

dba رشد و پرورش عقاید و درک مسائل غیرمنتظره و پیش بینی نشده ،

و همچنین دراین دوره درمی یابیم که لازمۀ تغییر مدیریت مؤثر، مطالعه و ارزیابی مکرر و مستمر اثرات تغییر وهمچنین مدیریت خواسته های اعضاء سازمان و توانایی سازگاری آن ها با موج تغییر است.

4- رهبری سازمان:

دانشپذیران پس از گذراندن این دوره قادر به حل مسئله، مدیریت عملکرد بهینه و قدرت پاسخگویی به مسائل، مدیریت تعارض، استمرار بخشیدن به کار گروهی، بهبود کیفیت بهره وری، توسعه کارکنان، رشد اعتماد و برخورد با ابهامات در سطح سازمان و حوزه مدیریتی خود خواهندبود.

5- تحقیقات بازاریابی یشرفته :

مهارتهای کسب شده پس از طی این دوره عبارتنداز:

dba کاهش ریسک فعالیتهای تجاری

dba شناسایی فرصتهای نهفته بازار

dba شناسایی مشکلات بالقوه

dba آگاهی از وضعیت رقبا

dba شناسایی مشتریان احتمالی و فعلی

همچنین در این دوره می آموزیم طی فرآیند تحقیقات بازاریابی، سازمان از طریق جمع آوری اطلاعات با بازار مرتبط می شود و با آگاهی ازبازار و تحلیل و تجزیه آن تصمیم های درست را میتواند اتخاذ نماید.

6- سیستمها، ساختار واستراتژی بازاریابی جهانی:

دنیای آینده دنیای بازارهای نوین است لازم نیست شما بهترین باشیدتنها اگر خوب باشید کافی خواهد بود، کیفیت بازاریابی مهم است.در این دوره دانشپذیران با مفاهیم قیمت تمام شده و مفاهیمی چون ارزان سازی و تفاوت ارزان سازی و ارزان فروشی و استراتژی بازاریابی آشنا خواهند شد وقادر خواهند بود تاکتیکهای لازم برای پیروزی در دنیای رقابت را بیاموزند.

7- مدیریت تکنولوژی درتجارت :

این دوره همگرایی نیروهایی زیربنایی را بیان می کند و نقش آنها را در افزایش توسعه سیستمها و سازمانها یادآور می شود و در حقیقت ارتباط بین مدیریت، دانش و مهندسی را به دانش پذیران آموخته، توانمندی آنها را دررقابت مفید در دنیای تجاری افزایش می دهد.

8-تجارت جهانی و قوانین تجاری :

در طی این دوره دانش پذیران با سیستم یکپارچه و تشکیلاتی متمرکز که امکان تمرکز ادارات، مؤسسات نهادها و شرکتهای داخلی و خارجی مرتبط با تجارت بین الملل را فراهم می کند آشنا شده، همچنین از ارائه خدمات بنیادین در حوزه بازرگانی و تجاری برای شکوفایی اقتصادی منطقه آگاهی می یابند. درحقیقت این دوره کارشناسان و مدیران را نسبت به آگاهی از اطلاعات به روز و به موقع و هماهنگ عرصه تجارت و اطلاعات وابسته به دنیای تجارت یعنی رویدادها وموقعیتهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی روز دنیا برای تصمیم گیری ها و تغیرات راهبردیصحیح تر یاری خواهد کرد.

9- مدیریت زنجیره تأمین وعملیات :

مدیریت زنجیره تأمین پروسه تجاری همراه با پارامترهای ارزیابی مدیریت عملیات و تکنیکهای مدیریتی و ابزارهای زنجیرۀ تأمین را بیان می کند. این ابزارها و تکنیکها برای سرویس های صنعتی و سرویسهای پیشرفته مشتری مدار کاربردی خواهد بود و به دانش پذیران دانش و درک متدهای کمی و کیفی مفید در مدیریت را خواهد آموخت با برنامه ریزی صحیح و رقابت مفید و سودمند و فراهم نمودن رضایت مشتری به حداکثر سود و پیروزی در دنیای تجارت دست یابند.

10- مدیریت سیستمهایاطلاعاتی MIS وتصمیم گیری :

از اهداف این دوره، مدیریت بر پایه اطلاعات است که دانش پذیر با استفاده از استراتژی رقابت و کاهش هزینه ها و بااستفاده از فن آوری های اطلاعات و ارتباطات در میدان کسب و کار پیروز خواهد بود.MIS ترکیبی از تیم، اطلاعات ومدیریت است، آنها هم دید مدیریتی و هم دید سیستمی نسبت به مجموعه پیدا کرده قادر به مدیریت ارائه گزارشات روزآمد و بدست آوردن اطلاعات مفید برای برنامه ریزی و تصمیم گیری می باشند. در مدیریت به این روش (مدیریت گردآوری داده ها و پردازش انها) نیاز به سیستم اطلاعاتی و رایانه ای و حتی سیستم های خبره است.

11- روشهای کمی درتصمیم گیری برای آنالیز تجاری :

تصمیم گیری می تواند یک پروسه فکری را حراست کند که نهایتاً به یک نتیجه خوب منتهی می شود. هر تصمیم گیری یک انتخاب نهایی است که خروجی آن بصورت یک فعالیت یا یک نظریه ظاهر خواهد شد. این پروسه شامل آنالیز مشکلات، تصمیم گیری، تکنیکهای روز، مراحل تصمیم گیری و آنالیز نتایج و روشهای شناخت است. تصمیم گیری منطقی مهمترین قسمت علم پایه ای هر تخصصی محسوب می شود که دانشپذیران طی این دوره با این فرایند آشنا میشوند.

12- روش تحقیق :

این دوره مفاهیم ارزیابی، طراحی ارزیابی پروسه ها،روشها، تکنیکها، نوآوری ها و ابرهای پایه ای رایانه ای برای موقعیتهای بحرانی راپوشش خواهد داد علاوه بر این کمیل کننده پروپزال و پایان نامه و فراهم کننده ابزارهای آماری و آنالیز موردنیاز برای پایان نامه خواهد بود.


 


 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کوپاساز شمال میباشد .

طراحی توسط : w3school.ir